Наказ про переведення учнів до наступних класів

Відповідно наказу МОН України № 762 від 14.07.2015 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», та результатів річного оцінювання за 2016-2017 навчальний рік, на підставі рішення педагогічної ради Трушківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (протокол № 4 від 26.05.2017)

НАКАЗУЮ:

- перевести учнів до другого класу:

1. Апончука Руслана Олександровича

2. Бомко Вікторію Андріївну

3. Бондаря Михайла Сергійовича

4. Бровченко Діану Віталіївну

5. Бровченка Ярослава Віталійовича

6. Джиму Маргариту Володимирівну

7. Галашевського Дениса Володимировича

8. Карпенчука Ростислава Олександровича

9. Коваленко Вікторію Вадимівну

10. Кручиніну Марію Валеріївну

11. Кубенко Анну Сергіївну

12. Кульчицьку Уляну Дмитрівну

13. Малину Олександра Павловича

14. Москаленко Софія Олександрівну

15. Медвідя Гордія Тарасовича

16. Ніздрачова Миколу Романовича

17. Ністоряка Романа Володимировича

18. Петренка Дмитра Миколайовича

19. Пилипенко Вікторію Олександрівну

20. Саганця Богдана Сергійовича

21. Самусенко Дар′ю Михайлівну

22. Стецюренка Максима Федоровича

23. Філоненка Віктора Олександровича

24. Філоненка Станіслава Олександровича

25. Чвалінську Лідію Ігорівну

26. Шкулія Ярослава Максимовича

- перевести учнів до третього класу:

1.

Аджамка Віталія Віталійовича

2.

3.

Бровченко Поліну Максимівну

Шевчук Юлію Андріївну

4.

Дудчика Олександра Юрійовича

5.

Карпенко Вікторію Валеріївну

6.

Кириченка Ярослава Валерійовича

7.

Коваля Михайла Вікторовича

8.

Конопляного Руслана Віталійовича

9.

Кравченка Єгора Валентиновича

10.

Кубенка Дмитра Андрійовича

11.

Кубенко Тетяну Сергіївну

12.

Лук`яненко Марину Олегівну

13.

Малу Анну Павлівну

14.

15.

Мельника Богдана Васильовича

Моложон Катерину Валеріївну

16.

Петренка Дениса Вікторовича

17.

18.

19.

Розгона Івана Олександровича

Погребняка Єгора Володимировича

Погребняка Микиту Володимировича

20.

Яременка Владислава Олександровича

21.

Ярощука Максима Сергійовича

- перевести учнів до четвертого класу:

1.

Арканова Руслана Володимировича

2.

Бровченка Іллю Віталійовича

3.

Власенко Поліну Єгорівну

4.

Головкову Софію Юріївну

5.

Гончарову Евеліну Олексіївну

6.

Дрозд Ольгу Олександрівну

7.

Дудку Дмитра Сергійовича

8.

Кознозія Артура Петровича

9.

Кознозій Зорину Петрівну

10.

Кашубу Максима Михайловича

11.

Кислинського Юрія Юрійовича

12.

Лобаня Ростислава Руслановича

13.

Лук'яненка Владислава Сергійовича

14.

Розуменка Валентина Леонідовича

15.

Романенко Дарину Олександрівну

16.

Муху Дарину Юріївну

17.

Савенко Владиславу Сергіївну

18.

Самченко Ільзу Дмитрівну

19.

Тимошенко Дарію Михайлівну

20.

Ціцаря Олександра Олександровича

21.

Юхнович Вероніку Вікторівну

- перевести учнів до п'ятого класу :

  • 1.Бадзюх Євгенію Олександрівну
  • 2.Богомоленка Миколу Володимировича
  • 3.Бровченка Назарія Миколайовича
  • 4.Горовенка Ярослава Вікторовича
  • 5.Десятниченка Дениса Дмитровича
  • 6.Дячука Євгенія Васильовича
  • 7.Євдокимову Олену Олексіївну
  • 8.Коваль Діану Максимівну
  • 9.Казнозія Тимура Вадимовича
  • 10.Кулик Дарину Олександрівну
  • 11.Курка Богдана Валентиновича
  • 12.Мазура Дениса Валентиновича
  • 13.Матусевич Вікторію Тарасівну
  • 14.Машовця Олександра Сергійовича
  • 15.Петренка Дмитра Олександровича
  • 16.Ролдугіна Максима Віталійовича
  • 17.Семененко Олександру Романівну
  • 18.Шейду Дмитра Олександровича
  • 19.Шевчук Катерину Андріївну
  • 20.Шпитка Тараса Петровича
  • 21.Шутенко Домініку Віталіївну
  • 22.Ходотая Дмитра Олександровича
  • 23.Ярощук Марію Сергіївну

- перевести учнів до шостого класу :

  • 1.Батик Вікторію Дмитрівну
  • 2.Бондаря Єгора Сергійовича
  • 3.Бондаренко Вікторію Олегівну
  • 4.Бровченко Анну Сергіївну
  • 5.Бровченка Платона Тарасовича
  • 6.Бондарєву Альону Юріївну
  • 7.Веряскіну Єлизавету Олександрівну
  • 8.Завалішину Вікторію Володимирівну
  • 9.Калитенка Максима Андрійовича
  • 10.Коржа Владислава Євгенійовича
  • 11.Кручиніну Софію Валеріївну
  • 12.Лагутіна Олега Анатолійовича
  • 13.Манзюк Лесю Іванівну
  • 14.Мельниченко Євгенію Віталіївну
  • 15.Мусієнка Тараса Леонідовича
  • 16.Прихідька Максима Олександровича
  • 17.Ходорову Альону Віталіївну
  • 18.Чайку Анастасію Романівну
  • 19.Чепіжного Дмитра Валерійовича
  • 20.Лук'яненка Богдана Віталійовича
  • 21.Лук'яненкоЮлію Володимирівну
  • 22.Шейну Діану Олександрівну
  • 23.Яремка Ігоря Євгенійовича
  • 24.Литвиненка Олександра Миколайовича

- перевести учнів до сьомого класу:

1.

Бондаря Сергія Сергійовича

2.

Веденка Марка Віталійовича

3.

Вітязь Елизавету Юріївну

4.

Коваля Артема Максимовича

5.

Корчевну Вікторію Сергіївну

6.

Кравченко Вікторію Андріївну

7.

Лупаса Артема Вячеславовича

8.

Мельник Дарину Миколаївну

9.

Мусієнка Назара Леонідовича

10.

Озірського Ігоря Миколайовича

11.

Омельченко Аліну Миколаївну

12.

Петренко Вікторію Василівну

13.

Сергієнка Андрія Володимировича

14.

Тарасенка Андрія Миколайовича

15.

Шевцову Богдану Михайлівну

16.

17.

Ярощук Валерію Сергіївну

Кравченко Дарину Романівну

- перевести учнів до восьмого класу:

1.

Богомаза Михайла Анатолійовича

2.

Бондаря Дмитра Богдановича

3.

Бровченка Ярослава Віталійовича

4.

Вдовику Руслана Леонідовича

5.

Гапоненка Руслана Віталійовича

6.

Костенко Вікторію Вікторівну

7.

Кручиніну Єлизавету Валеріївну

8.

Кубенка Дмитра Олександровича

9.

Кубенко Юлію Андріївну

10.

11.

12.

13.

Лип'янець Максима Олеговича

Лук'яненко Альону Олегівну

Мажанську Карину Владиславівну

Мудру Катерину Володимирівну

14.

15.

Оберемка Рустама Олеговича

Оверчука Андрія Сергійовича

16.

Студзінського Ярослава Анатолійовича

17.

Черномисюк Дарью Сергіївну

18.

Чихачеву Марію Юріївну

19.

Шеку Дмитра Сергійовича

20.

Шутенка Антона Руслановича

21.

Шутенка Руслана Олександровича

22.

23.

Реверук Олександру Олександрівну

Розгона Владислава Олександровича

24.

Ярчевську Аліну Віталіївну

25.

Пономаренко Анастасію Віталіївну

26.

Семеренко Аліну Сергіївну

- перевести учнів до дев'ятого класу:

1.

Батенка Володимира Васильовича

2.

Бровченка Володимира Івановича

3.

Бровченко Катерину Андріївну

4.

Ватаманеску Артема Сергійовича

5.

Вітязя Ігоря Юрійовича

6.

Глуховенко Владу Романівну

7.

Казнозія Олега Михайловича

8.

Кознозій Карину Вадимівну

9.

Носач Вероніку Сергіївну

10.

Паламарчук Ірину Олександрівну

11.

Петренко Інну Олександрівну

12.

Печененка Олександра Олександровича

13.

Ремезовського Максима Олександровича

14.

Сизоненка Іллю Валентиновича

15.

Стеценка Іллю Валерійовича

16.

17.

18.

19.

20.

21.

Жарко Яну Олегівну

Гаврилович Ольгу Євгенівну

Моложон Валерію Валеріївну

Бадзюха Владислава Геннадійовича

Бабич Оксану Юріївну

Ходорова Владислава Анатолійовича

- перевести учнів до одинадцятого класу:

1.Бровченко Вікторію Віталіївну

2.Гапоненка Давида Вадимовича

3.Зінченко Юлію Миколаївну

4.Ковтуна Артема Віталійовича

5.Красножона Костянтина Олександровича

6.Морякову Мирославу Ігорівну

7.Лукяненко Таїсію Валеріївну

8.Наджафову Ельміру Мубарізівну

9.Осадчого Максима Івановича

10. Петренко Марину Сергіївну

11. Прохоренка Олександра Вікторовича

12. Романенко Ярослава Олександровича

13. Шеремета Романа Євгенійовича

14. Шутенка Руслана Віталійовича