Церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора НОК України

5 лютого 2018 року в підтримку Олімпійської збірної команди на XXІІІ зимовій олімпіаді (двадцять треті зимові Олімпійські ігри, які відбудуться з 9 по 25 лютого 2018 року у місті Пхьончхані(Південна Корея))проведено святкову лінійку за участю учнів та вчителів Трушківської ЗОШ І – ІІІ ступенів. Історію олімпійського руху розповів учитель фізкультури Троценко В.Г. , а також в яких видах спорту будуть боротися за медалі наші спортсмени. Проведення змагань з 15 зимових видів спорту було оголошено в рамках зимових Олімпійських ігор 2018 року. Вісім видів належать до льодових: бобслей, санний спорт, скелетон, хокей з шайбою, фігурне катання, ковзанярський спорт, шорт-трекі керлінг, а решту лижні змагання: гірськолижний спорт, сноубординг, фристайл,біатлон, лижні перегони, стрибки з трампліната лижне двоборство.

Юні олімпійці школи шлють вітання і бажають як найкраще виступити нашим спортсменам на Олімпіаді 2018 року та здобути медалі.

Кращі спортсмени нашої школи взяли участь у церемонії підняття державного прапора та прапора Національного Олімпійського комітету на стадіоні об'єднаної громади с. Фурси. На цій церемонії були визначені кращі спортсмени громади серед них наші одинадцятикласники Романенко Ярослав та Ковтун Артем чемпіони району з легкої атлетики.

Фотогалерея:
Церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора НОК України 0Церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора НОК України 1Церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора НОК України 2Церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора НОК України 3

Коментарі

Немає коментарів. Прокоментуєте першим?