«Олімпійське лелеченя» - 2018, ІІІ етап

21.04.2018 у головному залі спортивної школи «Юність» м.Біла Церква відбувся ІІІ зональний етап Київського обласного спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» - 2018, який проводився Національним Олімпійським комітетом України разом з Міністерством освіти і науки України як Всеукраїнський захід. Об'єднану громаду представляла команда Трушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. У конкурсі презентація, яка складалася з назви, емблеми, девіза та рухливої хореографічно-спортивної композиції, наша команда отримала високі бали і ІІ місце, а емблема команди «ОЛІМП» (така назва нашої команди) була визнана найкращою (єдина виготовлена за новітніми технологіями!). Драматично проходив етап з волейболу. Наші чудові діти виявили завзятість та не аби яку жагу до перемоги, програвши перші партії зуміли переломити хід боротьби та виграти другі та треті партії зустрічей з волейболу у дуже потужних команд м.Обухова та м.Біла Церква. Це надало можливість отримати загальне ІІ місце і право участі у фінальному святі обласного заходу, який відбудеться на стадіоні с.Хотів, Києво-Святошиньського району.

Бажаємо подальших успіхів нашим юним олімпійцям, а також висловлюємо слова подяки вчителю фізичного виховання Віктору Григоровичу Троценку та усьому педагогічному колективу, очолюваному директором школи Вірою Іванівною Саєнко, які брали участь у підготовці команди до цих яскравих, веселих змагань.

Фотогалерея:
«Олімпійське лелеченя» - 2018, ІІІ етап 0«Олімпійське лелеченя» - 2018, ІІІ етап 1«Олімпійське лелеченя» - 2018, ІІІ етап 2«Олімпійське лелеченя» - 2018, ІІІ етап 3«Олімпійське лелеченя» - 2018, ІІІ етап 4«Олімпійське лелеченя» - 2018, ІІІ етап 5«Олімпійське лелеченя» - 2018, ІІІ етап 6

Коментарі

Немає коментарів. Прокоментуєте першим?