Міжнародний день миру та День пам'яті жертв фашизму

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів. Щороку 21 вересня люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру, свято, покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята щороку долучається і наша школа.

Сьогодні в Трушківській ЗОШ I - III ступенів відбулася година спілкування для учнів 2 – 5 класів до Міжнародного дня миру та Міжнародного дня пам'яті жертв фашизму.

День пам'яті жертв фашизму - це День пам'яті десятків мільйонів людей, які загинули в результаті гігантського, нелюдського експерименту. Це мільйони солдатів, яких фашистські лідери зіштовхнули один з одним, але ще більше - мирних жителів, які гинули під бомбами, від хвороб і від голоду.

Фотогалерея:
Міжнародний день миру та День пам'яті жертв фашизму 0Міжнародний день миру та День пам'яті жертв фашизму 1Міжнародний день миру та День пам'яті жертв фашизму 2Міжнародний день миру та День пам'яті жертв фашизму 3

Коментарі

Немає коментарів. Прокоментуєте першим?