Загальношкільні батьківські збори

23 січня у Трушківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулися загальношкільні батьківські збори, на яких була присутня офіцер поліції Шишуліна О.В., яка ознайомила батьків із Сімейним кодексом України, а саме про відповідальність батьків за дії та вчинки неповнолітніх дітей.

Практичний психолог школи Болобан Н.В. у своєму виступі звернула увагу батьків на вплив медіа - середовища на особистість дитини. Надала поради та рекомендації щодо захисту дітей від негативного впливу медіа. Ознайомила батьків, педагогів з телефонами довіри організацій щодо захисту прав та інтересів у життєвих ситуаціях.

Директор школи Саєнко В.І. підвела підсумки роботи та досягнення школи за 2018 н.р. , повідомила батькам основні завдання на 2019 н.р.. Також були обговорені наступні питання: співпраця школи та батьків, матеріально-технічна база школи, організація харчування учнів.

Фотогалерея:
Загальношкільні батьківські збори 0Загальношкільні батьківські збори 1Загальношкільні батьківські збори 2Загальношкільні батьківські збори 3Загальношкільні батьківські збори 4

Коментарі

Немає коментарів. Прокоментуєте першим?