Чемпіонат Фурсівської сільської ради з футнету

У спортивному залі зібралися юнаки та дівчата, вихованці закладів загальної середньої освіти громади. Пролунав Гімн України і головний суддя Чемпіонату Віктор Троценко оголосив змагання відкритими. З привітальним словом до присутніх звернулася директор Комунального опорного навчального закладу Саєнко В.І. . Вона привітала учасників з цією подією, побажала чесної видовищної боротьби, наснаги та перемоги сильнішим.

Змагання розпочалися з напруженої боротьби серед трійок. Перемогу здобула команда Фурси–ІІ , яка випередила команду Фурси-І . Третє місце посіла команда Трушки–ІІ, яку складали Артем Ватаманеску, Олександр Литвиненко та Олександр Бичок.

Продовжили змагання команди двійок. Серед них переможцями виявилася пара Фурси–І, Олександр Пашінський та Андрій Горбатюк; на другому місці пара Трушки–І, Олександр П'ятниця та Ігор Вітязь; на третьому пара Матюші-І, Євген Кузьменюк та Дмитро Дєткін.

Завершували ці яскраві змагання сингли, в яких спортсмени виходили на майданчик один проти одного і показували свою особисту майстерність. В цьому виді кращім був Андрій Горбатюк,другим став Олександр Пашінський, обоє представники команди Фурси–І; третім виявився Ігор Вітязь з команди Трушки-І.

Після підведення підсумків, І місце у загальнокомандному заліку посіла команда Фурси-І, ІІ місце у команди Фурси-ІІ, ІІІ місце у команди Трушки-І.

Всі переможці і призери отримали дипломи та медалі, команди були нагороджені кубками.

Фотогалерея:
Чемпіонат Фурсівської сільської ради з футнету 0Чемпіонат Фурсівської сільської ради з футнету 1Чемпіонат Фурсівської сільської ради з футнету 2Чемпіонат Фурсівської сільської ради з футнету 3Чемпіонат Фурсівської сільської ради з футнету 4Чемпіонат Фурсівської сільської ради з футнету 5Чемпіонат Фурсівської сільської ради з футнету 6Чемпіонат Фурсівської сільської ради з футнету 7Чемпіонат Фурсівської сільської ради з футнету 8Чемпіонат Фурсівської сільської ради з футнету 9Чемпіонат Фурсівської сільської ради з футнету 10Чемпіонат Фурсівської сільської ради з футнету 11Чемпіонат Фурсівської сільської ради з футнету 12

Коментарі

Немає коментарів. Прокоментуєте першим?