Мандрівка в шкільні роки - зустріч випускників!

2 лютого 2019 року... Місце зустрічі змінити не можна. Саме цього дня Трушківська школа знову відчинила двері для своїх колишніх учнів.

День зустрічі випускників – це чудова можливість побачити своїх однокласників, товаришів, поспілкуватися з колишніми вчителями та пригадати шкільні роки.

На зустріч випускників прийшли учні не одного покоління, а саме – 1969,1979,1989,1999 та 2009 року випуску і звичайно одинадцятикласники. Наша школа радо зустріла всіх ветеранів – педагогів, вчителів, що працюють зараз в школі та нинішніх учнів.

Випускники мимоволі поринули у безтурботні шкільні будні, а у «живій» розмові з класними керівниками ще раз пережили найяскравіші моменти, переглянули свої шкільні фото. Кожен з випускників знайшов своє місце в житті. Та в кожного бентежно стукає серце при згадці про шкільні роки, з'являється бажання пройти шкільним коридором, посидіти за своєю партою, зустрітися в рідному класі, почути звук шкільного дзвінка.

Теплі слова привітання звучали від директора школи Саєнко В.І. Наших випускників словами та піснями вітали учні школи,учні "Дитячої школи мистецтв" й танцювальний колектив "Карамель".

Після завершення свята усі присутні мали можливість оглянути оновлені приміщення школи та знову відчути себе учнями, побувавши у своїх класних кімнатах разом з класними керівниками.

Шкільне дитинство дзвоником злетіло,
Давно доросле почалось життя,
Здається вчора атестати вам вручили.
І не знайти в минуле вороття
Та пригадайте перші ваші кроки,
Коли прийшли ви в перший клас,
Таким був світ безмежним і широким,
Дзвінок дзвенів вам в перший раз.
Вже позаду лишились уроки,
Екзамени вам більше не здавать.
Багато літ відтоді проминуло,
Та ми сьогодні хочем вам сказать:
«Сьогодні тут ви, як в ті роки,
Коли буяла юності душа.
Тож хай до школи шлях ляга щороку
І світла віра вас не залиша!»

Фотогалерея:
Мандрівка в шкільні роки - зустріч випускників! 0Мандрівка в шкільні роки - зустріч випускників! 1Мандрівка в шкільні роки - зустріч випускників! 2Мандрівка в шкільні роки - зустріч випускників! 3Мандрівка в шкільні роки - зустріч випускників! 4Мандрівка в шкільні роки - зустріч випускників! 5Мандрівка в шкільні роки - зустріч випускників! 6Мандрівка в шкільні роки - зустріч випускників! 7Мандрівка в шкільні роки - зустріч випускників! 8Мандрівка в шкільні роки - зустріч випускників! 9Мандрівка в шкільні роки - зустріч випускників! 10Мандрівка в шкільні роки - зустріч випускників! 11Мандрівка в шкільні роки - зустріч випускників! 12Мандрівка в шкільні роки - зустріч випускників! 13Мандрівка в шкільні роки - зустріч випускників! 14

Коментарі

Немає коментарів. Прокоментуєте першим?