«Шляхами Кобзаря»

Традиційно український народ у весняний час звертається до постаті Великого Кобзаря, яка у своїй величі була, є і залишається ні з чим незрівнянною, невичерпною для людського подиву й осягнення.

Учні 2-11-х класів переглянули слайд-презентацію та послухали багату на цікаві факти розповідь про долю та цінну спадщину Тараса Григоровича Шевченка, митця українського слова та пензля.

З розповіді екскурсоводів учні школи дізнались, як сходила поетична зоря Кобзаря – генія, поета, пророка, що відкрив світові буття українців і завдяки якому скарби української душі повною рікою влилися в загальний потік людської культури.

Т.Г.Шевченко – це слава і гордість українського народу. Волею історії він ототожнений з Україною і разом з буттям рідної держави продовжується нею. Він росте і й розвивається в часі, в історії, і нам ще йти і йти до його осягнення. Ми на вічному шляху до Шевченка.

Фотогалерея:
«Шляхами Кобзаря» 0«Шляхами Кобзаря» 1«Шляхами Кобзаря» 2«Шляхами Кобзаря» 3«Шляхами Кобзаря» 4«Шляхами Кобзаря» 5«Шляхами Кобзаря» 6«Шляхами Кобзаря» 7«Шляхами Кобзаря» 8

Коментарі

Немає коментарів. Прокоментуєте першим?