Урочисте закриття табору - 2019

16 червня...Швидко проминули дні роботи пришкільного оздоровчого табору "Капітошка". Багато різних конкурсів, екскурсій та емоцій відбулося за ці дні. Вихователі проводили з учнями різноманітні ігри, змагання, мандрівки, екскурсії, а найголовніше - спілкування. А це все в комплексі - творення міцної шкільної родини.

Відбулось урочисте закриття табірної зміни пришкільного табору відпочинку «Капітошка» в Трушківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Святковий концерт, який підготували вихованці, свідчив про яскраві, веселі та щасливі дні проведені у таборі, які запам'ятаються дітям на все життя. Всі отримали цікаві та гарні подарунки на пам'ять про табір.

Сподіваємося, що дітям дуже сподобалося перебувати у пришкільному таборі, а ми, в свою чергу, із задоволенням будемо робити дітей щасливими, бо для працівників табору немає нічого кращого за радісні оченята та відверті посмішки наших вихованців.

До зустрічі наступного року!

Фотогалерея:
Урочисте закриття табору - 2019 0Урочисте закриття табору - 2019 1Урочисте закриття табору - 2019 2Урочисте закриття табору - 2019 3Урочисте закриття табору - 2019 4Урочисте закриття табору - 2019 5Урочисте закриття табору - 2019 6Урочисте закриття табору - 2019 7Урочисте закриття табору - 2019 8

Коментарі

Немає коментарів. Прокоментуєте першим?