Відкриття спортивних майданчиків

24 липня 2019 року, в селі Трушки відбулося урочисте відкриття спортивних майданчиків зі штучним покриттям та тренажерним обладнанням, устаткування для облаштування яких було передано управлінням фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації нашій громаді на виконання Київськоїобласної програми розвитку фізичної культури та спорту "Київщина спортивна" на 2017-2020 роки.

На новому спортивному майданчику, зібралися представники Київської обласної державної адміністрації, Київського обласного відділення НОК України, апарату та депутатського корпусу Фурсівської сільської ради, Трушківськогостаростинського округу, КОНЗ Трушківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, спортсмени, серед яких був чемпіон та володар Кубку України зі стрибків у довжину, випускник Трушківської школи, Артем Засуха та небайдужі жителі нашої громади. Наші юні талановиті юнаки та дівчата привітали присутніх чудовою піснею та показовим спортивним флешмобом.

Начальник управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації Сергій Тімофєєв привітав нашу громаду з відкриттям майданчиків, зазначив, що це стало можливим завдяки децентралізації та спільному зусиллюоблдержадміністрації та нашої громади, побажав успішного тренувального процесу та вдалих виступів нашим спортсменам, закликав до подальшої співпраці заради майбутнього наших дітей та здоров'я нації.

Заступник голови Київського обласного відділення НОК України Володимир Корнієнко,вручив подяки за розвиток Олімпійського руху на Київщині в.о. старости Трушківськогостаростинського округу Тетяні Матусевич та директору КОНЗ Трушківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Вірі Саєнко, висловив надію бачити нашу молодь на вершині спортивного Олімпу. До виступів долучилися:заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Катерина Кравцова, начальник гуманітарного відділу Валентина Корнійчук та Голова Білоцерквської районної федерації футболу, депутат Фурсівської сільської ради Геннадій Прищепчук, які висловили подяку всім причетним до цієї події, окремо Сергію Тіімофєєву, поділилися планами на майбутнє, завіривши, що це тільки початок розвитку фізичної культури та спорту в нашій громаді, на черзі створення боксерського клубу та ДЮСШ.

Приємно відмітити, що всі виступаючі прийшли не з пустими руками, а передали нашим дітям м'ячі та інший спортивний інвентар, які вони будуть використовувати під час тренувань та змагань на чудовому новому спортивному майданчику, подібного якому до речі немає більше ніде в Білоцерківському районі.

У відповідь Віра Саєнко та вчитель фізичної культури Віктор Троценко подякували за майданчики та подарунки, завіривши, що майданчики пустувати не будуть, наші діти та дорослі матимуть змогу підвищувати спортивну майстерність та ставати переможцями спортивних змагань всіх рівнів, а головне вести здоровий спосіб життя.

Фотогалерея:
Відкриття спортивних майданчиків 0Відкриття спортивних майданчиків 1Відкриття спортивних майданчиків 2Відкриття спортивних майданчиків 3Відкриття спортивних майданчиків 4Відкриття спортивних майданчиків 5Відкриття спортивних майданчиків 6Відкриття спортивних майданчиків 7Відкриття спортивних майданчиків 8Відкриття спортивних майданчиків 9Відкриття спортивних майданчиків 10Відкриття спортивних майданчиків 11

Коментарі

Немає коментарів. Прокоментуєте першим?