День знань

2 вересня 2019 року в Трушківському ЗЗСО відбулася святкова лінійка до Дня знань. День знань - одне із головних свят навчального року – урочисте, хвилююче і відповідальне. Це свято об'єднує всю шкільну родину – від найменших, тих хто вперше піде до школи і стане першокласником, до серйозних старшокласників – тих, хто стоїть на порозі дорослого життя.

День знань – особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день важко забути! Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання та побажання – це все про одне із найважливіших шкільних свят.

В цей день пролунали привітання та теплі слова. Усі бажали школярам успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!


Перший дзвоник пролунав - у добру путь до нових пізнань, перемог та звершень!

Щиро вітаємо Вас з початком нового навчального року, З Днем знань – всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів. Це свято єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово. Роки навчання – найкращі в нашому житті. Саме в цей час ми знаходимо вірних друзів, відкриваємо у собі здібності, визначаємо орієнтири на все життя. Зі святом усіх!Фотогалерея:
День знань 0День знань 1День знань 2День знань 3День знань 4День знань 5День знань 6День знань 7День знань 8День знань 9День знань 10День знань 11День знань 12День знань 13День знань 14День знань 15День знань 16День знань 17День знань 18День знань 19День знань 20День знань 21День знань 22День знань 23День знань 24
03.09.2019
1094

Коментарі

Немає коментарів. Прокоментуєте першим?