«З музикою в серці»

30 вересня 2019 року було проведено музично - розважальну програму "З музикою в серці".

Викладачі "Дитячої школи мистецтв" Білоцерківської районної ради у складі: викладач із фаху естрадний спів - Бурлака Л.В.; викладач із фаху баян - Кандзьоба С.Г.; викладач з фаху фортепіано - Чубенко І.Б.; викладач музично теоритичних дисциплін - Песляк Л.Л. провели лекцію - концерт на тему: "З музикою в серці" на філії с. Трушки в Трушківській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У концерті прийняли участь такі учні: Шевчук М. ( І ), Омельчук В. ( І ), Власенко Г. ( І ), Ніздрачов М.( І ), Ністоряк Р. ( ІІІ ), Нестеренко А. ( І ), Філоненко В. ( І ), Лук'яненко Б. ( ІІ ), Віценко М. ( І ).

Викладач Песляк Л.Л. прочитала цікаву, змістову лекцію з ігровими моментами.

На святі були присутні учні молодших класів та їхні батьки.

Перевага і особливість цього концерту полягала в тому, що програма з початку і до кінця була насичена піднесеною атмосферою духовного і прекрасного. Всі присутні були надзвичайно вдячні учасникам цієї незабутньої зустрічі, за те, що подарували хвилини справжньої душевної радості.

Дійсно, їм, вдалося зігріти любов'ю наші серця і душі. Побільше б таких концертних програм, бо такі дійства вселяють віру, надію, любов, без яких життя просто неможливе.

Фотогалерея:
«З музикою в серці» 0«З музикою в серці» 1«З музикою в серці» 2«З музикою в серці» 3«З музикою в серці» 4«З музикою в серці» 5«З музикою в серці» 6«З музикою в серці» 7«З музикою в серці» 8«З музикою в серці» 9«З музикою в серці» 10«З музикою в серці» 11«З музикою в серці» 12«З музикою в серці» 13

Коментарі

Немає коментарів. Прокоментуєте першим?