«Бабин Яр – це наша незагойна рана…»

День пам'яті жертв Бабиного Яру традиційно проводиться у КОНЗ "Трушківській ЗЗСО І-ІІІ ступенів" наприкінці вересня – у дні, коли почалися масові розстріли, і присвячується всім загиблим в роки окупації Києва, людям різних національностей та конфесій, військовополоненим, українським патріотам, мирним жителям міста. Під час німецької окупації Києва у 1941–1943 роках Бабин Яр став місцем масових розстрілів нацистськими окупантами мирного населення і радянських військовополонених, євреїв та ромів за етнічною ознакою.

І ми нині вклоняємося їм, щоб ще раз згадати страхіття жорстокої війни, свавілля і більшовицького, і фашистського режимів. Це нас надихає на дії – не допустити повторення цієї катастрофи, стояти на варті миру.

Фотогалерея:
«Бабин Яр – це наша незагойна рана…» 0«Бабин Яр – це наша незагойна рана…» 1«Бабин Яр – це наша незагойна рана…» 2«Бабин Яр – це наша незагойна рана…» 3«Бабин Яр – це наша незагойна рана…» 4«Бабин Яр – це наша незагойна рана…» 5«Бабин Яр – це наша незагойна рана…» 6«Бабин Яр – це наша незагойна рана…» 7«Бабин Яр – це наша незагойна рана…» 8

Коментарі

Немає коментарів. Прокоментуєте першим?