Свято Святого Миколая

Хто не знає про Святого Миколая? Малий і старий знає про нього! Щороку він приходить у кожну господу з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з'являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці. Виростають діти – і добра казка зникає, а Миколай залишається.

Напередодні свята, для учнів 1-4 класів в актовій залі школи учні 5-10 класів організували та провели свято Миколая. До дітей на свято завітав казковий Миколай та його помічники янголи, які подарували дітям солодкі подарунки.
Наслідуємо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх.

Особливо хочемо подякувати найактивнішим учасникам свята:

Проценко Микола – 10 клас

Вдовика Руслан – 10 клас

Лук'яненко Альона – 10 клас

Шутенко Руслан – 10 клас

Карпенко Вікторія – 5 клас

Яременко Єлизавета – 5 клас

Фотогалерея:
Свято Святого Миколая 0Свято Святого Миколая 1Свято Святого Миколая 2Свято Святого Миколая 3Свято Святого Миколая 4Свято Святого Миколая 5Свято Святого Миколая 6Свято Святого Миколая 7Свято Святого Миколая 8Свято Святого Миколая 9Свято Святого Миколая 10Свято Святого Миколая 11Свято Святого Миколая 12Свято Святого Миколая 13Свято Святого Миколая 14Свято Святого Миколая 15Свято Святого Миколая 16

Коментарі

Немає коментарів. Прокоментуєте першим?