Свято Першого дзвоника 2020 по – новому

Промайнуло веселе літо і настала осінь – пора навчання. Діти йдуть до школи, щоб знову сісти за шкільні парти і здобувати знання. Школярі стають старшими на рік, а для першачків і одинадцятикласників 1 вересня 2020 року – особлива подія, бо для малюків з дитсадочка відбувається все вперше – перший клас, перша вчителька, букварик, перша парта, перші шкільні будні. А для учнів одинадцятих класів цей навчальний рік – останній у шкільному житті, вони – майбутні випускники 2021 року. Перше вересня завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і , звичайно, першим дзвоником.

Цьогоріч за рекомендацією МОН ми відмовилися від традиційних зустрічей-лінійок. Але наймолодші учні-першокласники без уваги не залишилися!

Перетворили свято першого дзвоника на інтерактивну екскурсію.

Було проведено для першокласників знайомство із школою під робочою назвою «Весела шкільна кругосвітка». Перший клас було поділено на дві групи.

Кожна група стартувала зі своєї станції, не перетинаючись на маршруті. На станціях стояли одинадцятикласники й пропонували цікаві завдання для малюків, за допомогою яких першачки змогли краще включитися в шкільне життя та запам'ятати перший день у навчальному закладі.

День знань цього року пройшов організовано та злагоджено, радуючи школярів, батьків і, звичайно вчителів.

Фотогалерея:
Свято Першого дзвоника 2020  по – новому 0Свято Першого дзвоника 2020  по – новому 1Свято Першого дзвоника 2020  по – новому 2Свято Першого дзвоника 2020  по – новому 3Свято Першого дзвоника 2020  по – новому 4Свято Першого дзвоника 2020  по – новому 5Свято Першого дзвоника 2020  по – новому 6Свято Першого дзвоника 2020  по – новому 7Свято Першого дзвоника 2020  по – новому 8

Коментарі

Немає коментарів. Прокоментуєте першим?