Міжнародний день Миру

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

Учні нашого навчального закладу всі без винятку стали учасниками Міжнародного Дня миру.

Було поведено акцію " Ми за мир".

Діти власноруч виготовили паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації. До кожного паперового голуба прикріпили свої листи, в яких бажають усім людям здоров'я, висловлюють прохання зберегти мир і спокій в Україні, бо хочуть радіти сонцю, квітам, зростати здоровими і щасливими.

На шкільному подвір'ї було поведено акцію " Голуб Миру" . Випускники навчального закладу випустили білих голубів - одного з найбільш відомих символів цього дня. Посмішки на обличчях, радість в серцях дітей, вчителів вселили надію на впевненість в тому, що в Україні та в усьому світі не буде місця війнам.

Класні керівники провели в своїх класах виховні години: "Я хочу миру", "Білий голуб миру, не забуть про Україну!", "Найбільше я хочу, щоб мир був у світі", Мир на землі - радість у родині". Також був проведений конкурс малюнків на асфальті "Українські діти за мир в усьому світі".

Фотогалерея:
Міжнародний день Миру 0Міжнародний день Миру 1Міжнародний день Миру 2Міжнародний день Миру 3

Коментарі

Немає коментарів. Прокоментуєте першим?