День партизанської слави

22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни.

Дії партизанських загонів та підпільних організацій у роки Другої світової війни нанесли непоправні втрати боєздатності противника та наблизили День Перемоги над фашистами та їхніми союзниками.

У рамках підготовки до Дня партизанської слави учні із вчителями привели у належний стан пам'ятники, обеліски, меморіальні комплекси, пам'ятні дошки, знаки та місця поховання захисників Батьківщини.
22 вересня о 10 годині біля Братської могили відбувся основний захід з нагоди Дня партизанської слави , покладання квітів до пам'ятника загиблим воїнам.

Вчитель історії Масалова С.О. розповіла учням про героїв Другої світової війни з нашого району, про партизанський загін «Сокіл», який діяв на території с. Трушки у 1942 – 1943 рр. та підпільні організації.

У бібліотеці була організована розгорнута книжкова виставка «Стежками партизанської слави». З літератури, представленої на виставці, можна дізнатись багато інформації про підпільну діяльність в роки Другої світової війни тощо.

У шкільному музеї діяли експозиції, що висвітлюють роль партизанського руху в Україні під час війни та виставки тематичної літератури.

Фотогалерея:
День партизанської слави 0День партизанської слави 1День партизанської слави 2День партизанської слави 3День партизанської слави 4День партизанської слави 5

Коментарі

Немає коментарів. Прокоментуєте першим?