Всесвітній день психічного здоров'я

12 жовтня 2020 року психологічною службою закладу було проведено заходи, присвячені Всесвітньому дню психічного здоров'я (World Mental Health Day), який відзначається 10 жовтня з 1992 року за ініціативою Всесвітньої федерації психічного здоров'я.

Позитиний настрій – найголовніше в житті. Саме оптимізм не дозволяє впасти в депресію, нервувати через дрібниці, які руйнують імунітет, впливають на внутрішні відчуття, від яких залежить здоров'я. Психічне здоров'я– це рівновага та сталість психіки людини, адекватне сприйняття реального світу, нормальна діяльність вищих психічних функцій. Психічне здоров'я стосується розуму, інтелекту та емоцій. Його основою вважають стан загального душевного комфорту, який адекватно регулює поведінку людини в процесі життєдіяльності. Важливо аби кожна людина, обираючи той чи інший спосіб життя, брала до уваги не тільки збереження фізичного здоров'я, але й дбала про свій задовільний психічний стан.

Кожний сучасний заклад має бути, передусім, центром сприяння здоров'ю. З метою формування здоров'язберігаючих компетентностей учнів закладу було організовано та проведено такі заходи:

- година психолога «Захисти себе від стресу», «Дивні факти про психічне здоров'я»;

- перегляд презентації «День психічного здоров'я»;

- вчителям розроблені рекомендації «Як зберегти психічне здоров'я?» у вигляді буклетів.

Така форма роботи, допомагає сформувати в учнівському колективі мікроклімат позитиву і налаштувати на підтримку, небайдужість до стану іншої людини та подій.

Щоб уникнути тиску постійних стресів і зберегти своє психічне здоров'я, спробуємо знайти позитивні моменти, щоб навколишній світ постав перед нами в усіх фарбах, і ми усвідомили, що життя, насправді, цікаве і дивовижне. На жаль, не всім дане це почуття від народження. Але це - велике мистецтво, і йому потрібно вчитися.


Фотогалерея:
Всесвітній день психічного здоров'я 0Всесвітній день психічного здоров'я 1Всесвітній день психічного здоров'я 2

Коментарі

Немає коментарів. Прокоментуєте першим?