Тиждень безпеки дорожнього руху.

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до навчального закладу і додому в КОНЗ «Трушківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» з 28 вересня по 2 жовтня тривав Тиждень безпеки дорожнього руху.

Головною темою Тижня безпеки дорожнього руху стала безпека учнів на дорозі. Завдання Тижня безпеки дорожнього руху – нагадати учням про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки. Усі заходи мали на меті привернути увагу суспільства до проблеми травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.

Класні керівники організували показ мультфільмів «Дітям про правила дорожнього руху», «Азбука дорожньої безпеки».

Також учні могли відчути себе повноцінними учасниками дорожнього руху, під час настільної гри.

Не тільки бачити, а й розуміти. За безпеку дорожнього руху виступає молоде покоління. Школярі показали, наскільки важливо сьогодні дотримуватися правил дорожнього руху, берегти себе та оточуючих. Учні, у вигляді малюнків, розповідали про основні правила дорожнього руху, берегти себе та оточуючих. Відбувся конкурс малюнків «Безпека очима дітей».

Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов'язаної з дорожнім рухом.

Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.

Фотогалерея:
Тиждень безпеки дорожнього руху. 0Тиждень безпеки дорожнього руху. 1Тиждень безпеки дорожнього руху. 2Тиждень безпеки дорожнього руху. 3Тиждень безпеки дорожнього руху. 4Тиждень безпеки дорожнього руху. 5Тиждень безпеки дорожнього руху. 6Тиждень безпеки дорожнього руху. 7Тиждень безпеки дорожнього руху. 8Тиждень безпеки дорожнього руху. 9

Коментарі

Немає коментарів. Прокоментуєте першим?