Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

З 01 по 30 жовтня 2020 року в КОНЗ «Трушківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» пройшов Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів».

Протягом місяця було проведено ряд заходів, спрямованих на виховання у дітей розуміння сучасних проблем навколишнього середовища й усвідомлення їх актуальності для всього людства.

Усі заходи проводились у співпраці з педагогічним колективом освітнього закладу. Здобувачі освіти 1 класу переглядаючи відео-ролики, дізнались про історію книги, яка виготовлялася з макулатури. Для здобувачів освіти 3 класу був проведений мультимедійний урок «Червона книга України» та виставка книг «Рятуймо люди Землю». В екологічній майстерні зі здобувачами освіти 10 класу виготовили поробки з пластикових стаканчиків, розмалювали та пошили екологічну сумку, розписали вітальну листівку. Проводились бесіди біля книжкової виставки «Попіл Чорнобиля в наших серцях». На сторінці Facebook висвітлили відеоролики на екологічні теми «Крик Землі», «Екологічні проблеми Землі», «Як пов'язані здоров'я і довкілля людини», «50 способів допомогти Землі, які може зробити кожен», «Я не хочу в цьому жити!!!», «Зелена коробка», «Ялинкові прикраси власноруч: майстер-клас з виготовлення» та багато інших.

Завдяки проведення акції «Подаруй бібліотеці сучасну книгу», бібліотечний фонд збільшився на 50 примірників.

Фотогалерея:
Всеукраїнський місячник  шкільних бібліотек 0Всеукраїнський місячник  шкільних бібліотек 1Всеукраїнський місячник  шкільних бібліотек 2Всеукраїнський місячник  шкільних бібліотек 3Всеукраїнський місячник  шкільних бібліотек 4Всеукраїнський місячник  шкільних бібліотек 5Всеукраїнський місячник  шкільних бібліотек 6Всеукраїнський місячник  шкільних бібліотек 7

Коментарі

Немає коментарів. Прокоментуєте першим?