"Чорнобиль - біль душі людської 1986"

35 років пролетіло з болісним словом "Чорнобиль" - крізь долі, крізь країни, крізь роки... Незвідана біда підкосила не лише людей, та навіть і природу. Те, що в малих дозах давало користь - вирвавшись з-під куполу 4 енергоблоку - змело не лише його, а й тисячі людей, витіснивши їх з навколишніх міст і сіл.

Протягом 20-26 квітня у КОНЗ «Трушківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів» проведено цілий ряд заходів до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи. Учні 5-11 класів взяли участь у онлайн –челенджі поезії «Чорнобильський вітер по душах мете …». ЧеленджБуло проведено цикл урок з навчальних предметів:хімії у 8 класі на тему: «Радіоактивні та стабільні ізотопи», фізики у 11 класі «Атомне ядро. Ядерна енергетика» та біології у 10 класі «Спадкові захворювання людини. Генетичне консультування».У бібліотеці протягом місяця працювала книжково – ілюстративна виставка «Чорнобиль…Трагедія…Пам'ять». Класні керівники провели виховні години «Мужність і біль Чорнобиля», «Свічка пам'яті у наших серцях» та переглянули документальні фільми про Чорнобиль. Учні та працівники нашого навчального закладу взяли участь у конференції Музей ЦЗ «Зірка полин». Також здобувачі освіти намалювали малюнки «Пам'ять про зранений край»..

Фотогалерея:
"Чорнобиль - біль душі людської 1986" 0"Чорнобиль - біль душі людської 1986" 1"Чорнобиль - біль душі людської 1986" 2"Чорнобиль - біль душі людської 1986" 3"Чорнобиль - біль душі людської 1986" 4

Коментарі

Немає коментарів. Прокоментуєте першим?