Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому в Трушківській ЗОШ І – ІІІ ступенів з 13 по 17 листопада 2017 року був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху.

Головною темою Тижня безпеки дорожнього руху стала безпека людей на дорозі.

Завдання Тижня безпеки дорожнього руху – нагадати людям про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки. Усі заходи мали на меті привернення уваги суспільства до проблеми травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.


Серед учнів 10-11 класів було проведено турнір знавців правил дорожнього руху, переможцями якого стали учні 10 класу.

Учні 6-х класів взяли участь у конкурсі проектів «Безпечна дорога до школи».

Школярі мали змогу переглянути тематичну виставку на тему: «Твій друг – безпечний рух».

З учнями 9 класу було проведено годину спілкування «Безпека на дорозі».

Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов'язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.

Фотогалерея:
Тиждень безпеки дорожнього руху 0Тиждень безпеки дорожнього руху 1Тиждень безпеки дорожнього руху 2Тиждень безпеки дорожнього руху 3Тиждень безпеки дорожнього руху 4Тиждень безпеки дорожнього руху 5Тиждень безпеки дорожнього руху 6Тиждень безпеки дорожнього руху 7Тиждень безпеки дорожнього руху 8Тиждень безпеки дорожнього руху 9

Коментарі

Немає коментарів. Прокоментуєте першим?