Майстер - клас для вчителів початкових класів

11 січня 2018 року на базі Трушківської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся майстер-клас для вчителів початкових класів «Формування екологічної компетентності молодших школярів», який провела вчитель-методист Петренко Любов Олексіївна. Екологічне виховання передбачає не тільки бережливе ставлення до природи, а й економне використання ресурсів, матеріалів, які вже були у вжитку. Любов Олексіївна підготувала виставку виробів із газетних трубочок жительки с.Трушки Коваленко Лариси Панасівни та ознайомила з цією технологією вчителів початкових класів району. Сплести за такою технологією можна майже все. Для дому, наприклад, стануть у нагоді ємності для хліба, цукерок тощо. У великі корзини зручно складати дитячі іграшки чи білизну. У середнього розміру кошиках можна зберігати косметику чи інші аксесуари. Кожен учасник майстер-класу тепер зможе навчити дітей виготовити подарунки батькам, друзям на свято чи на день народження.

На засіданні також обговорювалися питання реалізації засад Нової української школи: впровадження ранкових зустрічей, стандарту вчителя початкових класів та реєстрація на онлайн-курси для учителів початкових класів.

Фотогалерея:
Майстер - клас для вчителів початкових класів 0Майстер - клас для вчителів початкових класів 1Майстер - клас для вчителів початкових класів 2

Коментарі

Немає коментарів. Прокоментуєте першим?