Про школу

Історія нашої школи розпочалася ще в далекому ХІХ столітті з церковно-парафіяльної, завідувачем якої був та викладав «Закон Божий» священик Радзієвський.

У 1906 р. стару школу було спалено, а в 1908 р. за ініціативою і домаганням І.С.Нечуя-Левицького на кошти Васильківської земської повітової управи було розпочато будівництво нової школи яке завершилося у 1909р. З того часу вона називається Трушківське двокласне земське училище ім. Цісаревича.

У 1922 р. у Трушках було відкрито семирічну школу.

Середня школа була організована в 1938 р., а в 1941 р. дала свій третій випуск.

У 1950 р. директором Трушківської середньої школи був призначений Демченко М.М. і керував педагогічним тау чнівським колективами до 1974 р. На той час у школі було більше тисячі учнів, які навчалися у дві зміни.

У 1971 р. в Трушках була побудована нова двохповерхова школа. А з 1974 р. учительський колектив очолив ПроценкоІ.В.. У цей час у школі навчалося 440 учнів, працювало 30 учителів.

У вересні 1997 року директором Трушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів був призначений Герасименко В.А.. Він особливу увагу звернув на зміцнення матеріально-технічної бази школи, її естетичне оформлення.

Сьогодні учительським (23 вчителі) та учнівським (226 учнів) колективами керує Саєнко В.І.. Завдяки зусиллям директора, педагогічного, батьківського та учнівського колективів школирррр продовжує утверджуватися позитивний імідж навчального закладу.

Відомий учений М. Пирогов колись сказав: «Будь-яка школа славиться не кількістю, а славою своїх учнів».

Серед випускників нашої школи були такі відомі постаті як:

Грищенко Микита Минович – професор, доктор педагогічних наук, викладач Київського державного університету

Фотогалерея:
Про школу 0Про школу 1
919