Матеріально - технічне забезпечення освітнього закладу

Комунальний заклад Трушківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів створена Білоцерківською районною радою ( розпорядження від 12.09.1995 р. № 133 « Про реєстрацію навчально – виховних закладів, що знаходяться в комунальній власності»).

Заклад розташований за адресою: 09152 Київська область Білоцерківський район, село Трушки, площа Центральна, 2.

Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Навчання відбувається в одну зміну. Середня наповнюваність класів по школі складає 20 учнів.

Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту (у новій редакції), затвердженого наказом відділу освіти районної державної адміністрації від 12.03.2014р.

Територія закладу становить 1,7434 га, частково огороджена та утримується в задовільному стані. Земля, надана в користування закладу, використовується за призначенням, утримується в належному санітарно-гігієнічному стані.

Для реалізації навчально-виховного процесу в школі наявні 4 класних кімнат та 11 навчальних кабінетів, 1 спортивна зала, актова зала, їдальня на 100 посадочних місць, 1 комбінована майстерня, центр учнівського самоврядування,

У закладі наявні:

кабінет української мови та літератури;

кабінет зарубіжної літератури;

кабінет математики;

кабінет англійської мови;

кабінет історії та правознавства;

кабінет географії;

кабінет біології;

кабінет фізики;

кабінет хімії;

кабінет інформатики;

кабінет музичного мистецтва;

Навчальний заклад має кабінет для педагогічних працівників (учительську), кабінет психолога та соціального педагога, кабінет директора, кабінет секретаря, кабінет заступників директора, кабінет педагога-організатора, навчальні лабораторії: фізики, хімії; приміщення технічного персоналу, роздягальня для учнів на уроках з фізичної культури і шкільний тир.

Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в класних кімнатах, навчальних кабінетах, лабораторіях; шафами у кожному навчальному кабінеті, навчальній лабораторії; класними дошками для кожної класної кімнати, навчального кабінету.
У закладі працює кабінет інформатики.У даному кабінеті встановлені навчальні комп'ютерні комплекси (10+1, 5+1) з ліцензованим програмним забезпеченням. Всі комп'ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet.

Кабінети інформатики відповідають вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп'ютерної техніки в навчальних закладах.

Члени адміністрації використовують 2 сучасних комп'ютери, у бібліотеці - 1.

У школі працюють точка доступу до мережі Інтернет через Wi-Fi технології.

Стан забезпечення сучасною комп'ютерною технікою відображено в таблиці:

Доступ закладу до мережі Інтернет надається провайдером «Satok».

Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з Департаментом освіти,відділом освіти Білоцерківської районної державної адміністрації, районним методичним кабінетом, іншими загальноосвітніми закладами.

Електронна адреса закладу: zosh_trushku@ukr.net

Сайт закладу: http://www.trushki.net.ua/

Основними напрямками діяльності комунального закладу Трушківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів в процесі інформатизації є: інформаційно-технічне забезпечення школи; підвищення компетентності вчителів і учнів в області сучасних інформаційних технологій; інформатизація навчально-виховного процесу в школі; моніторинг якості освіти; участь в інтернет - проектах; електронний документообіг; використання інформаційних технологій в освітній статистичній звітності. Кабінет фізики забезпечений на 90% необхідним обладнанням для виконання демонстраційних дослідів, лабораторних робіт та фізичного практикуму. Кабінет хімії забезпечений на 75% обладнанням та реактивними для виконання практичної частини програми, а кабінет біології на 80% – препаратами для виконання практичної частини навчального матеріалу. Кожен навчальний кабінет має паспорт, в якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції, в більшості кабінетів систематизовано навчально-методичне забезпечення. Всі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за № 601 від 20.07.2004 р., Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, які погоджені листом МОН України від 05.06.2001 р. за № 1/12-1459 та затверджені Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14.08.2001 р. за № 63, в них створені необхідні умови для занять.

На першому поверсі закладу розміщено:

стенди «Сіячі мудрого вічного» , «Гордість школи»

куточок з охорони праці;

інформаційно-довідковий куточок з Цивільного захисту;

шкільна газета «School time»;

інформаційний куточок для учнів.

куточок психологічної служби

На другому поверсі закладу розміщено:

Музей історії школи;

інформаційні стенди шкільна організація «ТЕМП»

В учительській оформлені інформаційні стенди.
У закладі працює бібліотека, яка в своєму складі має читальну залу, кімнати видачі та зберігання літератури. В читальній залі є 1 персональний комп'ютер, що підключений до мережі Інтернет.

У закладі є 2 внутрішніх туалети. Якість ремонту вбиралень – достатня.

В школі проведено велику організаторську роботу по естетичному оформленню коридорів, класних кімнат, навчальних та адміністративних кабінетів, їдальні, рекреацій, влучно підібрано кольорову гаму. В закладі чітко простежується єдиний підхід до оформлення всього приміщення школи.

28.11.2017 20:15
210